Bajeczna wyszukiwarka

środa, 4 grudnia 2013

Bajeczny Ślub na Święta Bożego Narodzenia- co, gdzie, za ile?

 
Święta niedługo- zebrałam dla Was kilka propozycji bożonarodzeniowych dodatków dekoracyjnych  oraz  rzeczy, które umilą Wam ten cudowny czas.W końcu nie samą organizacją ślubu żyje Panna Młoda.:) 
 Zaczynamy . Od lewej cyprysiki ( sieć Biedronka- ok 6 zł) w osłonkach Ikea, "Szmatecznik" ;) z sieci Pepco za ok.6 zł. Taki ładny, że  u mnie "robi" za ozdobę .Wrzosik- 4-7 zł .Poniżej dwupłytowa składanka z najpopularniejszymi  utworami  świątecznymi- nie nie nie- nie ma tu "Last Christmas " ;). Jeśli ktoś lubi muzyków jazzowych, soulowych czy gospel - będzie zachwycony- Tych 31 utworów zapewni Wam dużo pozytywnej energii i świąteczny klimat( Empik niecałe 38 zł)
" Przepiśnik"- zgrabny kajecik w kolorowych okładkach- miejsce na Wasze przepisy nie tylko te świąteczne -Biedronka :) Ceny niestety nie pamiętam.

 Kolor czerwony to kolor Świąt Bożego Narodzenia- szukajcie ceramiki  i tekstyliów w tym kolorze. Już kilka drobnych akcentów potrafi zmienić  dom nie do poznania. Tu pojemnik na imbirowe ciastka , imbryk na herbatę. Bawcie się dekoracjami świątecznymi- mini białe  bombki  zawisły na żyrandolu- 10 sztuk - 2,9zł- Pepco. Oświetlenie- nie od dziś wiadomo ,że mam bzika na punkcie lampek- stosuję niezależnie od pory roku- ale teraz szczególnie bez umiaru i bezkarnie- tym razem zawisły na lustrze- szukajcie tych na białym kablu.


Zawieszki wszelakiego typu- gwiazdki , serca, laski Św. Mikołaja nie są trudne i możecie uszyć je sami.
 Zawieszka Mikołaj-u mnie dynda w aucie ;) ok. 3 zł- Biedronka. Poszewka w skandynawskim stylu - kolekcja  świąteczna- Dekoria, Renifer- termometr- Pepco nie więcej niż 4 zł-ale głowy nie dam uciąć .
Renifer drewniany- skandynawski styl- kilka sztuk dostępnych  jeszcze w Bajecznym.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz